Par mani

Esmu ACC (asociēti sertificēts koučs) - personīgās izaugsmes, komandu koučs un mentors, ar specializāciju Projektu vadīšanas un Iedvesmojošas plānošanas koučingā.

Kādēļ izvēlējos koučingu? Dzīvē ir daudz iespēju, un Tu pats tās radi un pieņem lēmumu, ko ar tām darīt. Ļaujot cilvēkam iespēju izvēlēties un kontrolēt savu darbu, tiek atzītas viņa spējas un cienīta viņa pašapziņa. Tādējādi stress tiek novērsts.

Mana misija koučingā ir palīdzēt ieraudzīt iespējas un tās realizēt!

Kā koučs-izaugsmes veicinātājs esmu specializējusies

-Projektu vadīšana koučingā: jebkurš darbs, kura paveikšanai nepieciešami vairāk nekā 2 soļi, ir uzskatāms par projektu. Sesijas laikā tiek rasta skaidrība par projekta struktūru, par secīgi veicamiem uzdevumiem un efektīviem soļiem tā īstenošanā. Sesijā klients vai komandas dalībnieki gūst motivāciju un iedvesmu, lai tiešām ietu un darītu!

-Iedvesmojoša plānošanas koučingā: ikdiena ir piepildīta ar dažādiem darbiem un uzdevumiem, kuri jāpaveic kā darbiniekam, kā vecākam, kā personībai u.tjpr. Kā šajos daudzajos darbos ieviest skaidrību? Sesijas laikā šos visus darbus var strukturēt un viegli saplānot savu dienu, nedēļu, mēnesi, gadu...Tu iegūsti Laiku, lai ar Prieku un Iedvesmu paveiktu plānoto! Un vēl Tev balvā būs Laiks atpūtai!

Man ir vairāk nekā 20 gadu pieredze kā vadītājai, vadot dažādas komandas. Ekonomikas maģistrs. Papildu izglītība efektīvā cilvēku un pārdošanas vadīšanā iegūta dažādos kursos, konferencēs (GLS), mācībās. Esmu strādājusi kā jauno vadītāju mentors. Esmu mērķtiecīga un atbildīga; esmu aizrautīga, atsaucīga, iejūtīga un prasīga. Dzīvoju saskaņā ar savām vērtībām un esmu stabila savos spriedumos.

Brīvo laiku es veltu savai pašattīstībai, vīnu iepazīšanai, dekupāžai, ceļošanai un 8.plūsmai http://www.kouci.lv/